İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Badoo com

Badoo Türkiye, Badoo com, Badoo chat sitesi.

 

Badoo kısa süre önce, kullanıcılarının bir arkadaşının bir arkadaşına tanıtılmasına olanak tanıyan yeni bir özellik başlattı.

Yeni ‘Arkadaşların Dostları’ aracı, kullanıcıların arkadaşlarının Badoo profillerinin yanı sıra arkadaşlarının Badoo profillerini de kolayca gezinmesine izin veriyor.

Kullanıcılar bir arkadaşının arkadaşlarıyla eşleşirse, sohbet edemez veya doğrudan onları arayabilirler.

Bumble ve Tinder gibi diğer popüler arkadaşlık uygulamaları, şu anda kullanıcıların Facebook’taki arkadaşlarını profillerini gördüklerinde birisiyle paylaşmalarını sağlıyor. Ancak uygulamalar, Facebook bağlantılarının tüm arkadaşlık profillerini kullanıcıların görmesi için tek bir yere getirmiyor.

Badoo’ya göre, eğer kullanıcılar eşleşmelerinden biriyle karşılıklı bir bağlantı kurmuşsa, daha kolay bir şekilde hazırladılar, ankete katılan 10.000 kullanıcının% 67’si, karşılıklı bir arkadaşı olduğu biriyle bir konuşma yapmaya başlama olasılığının daha yüksek olduğunu söyledi ile.

27 yaşındaki Charlotte, bir arkadaşıyla tanıştığı birisiyle çıkıyor. ”29 Rafineriye: “ Sizin için doğru biri olmasalar bile iyi bir insan olacaklarını biliyorsunuz. Çıktığın biri bağlantın olmadığı bir rastgele biri olduğunda, herkes olabilir. Bu, bazen işe yaramadığını söylemek değil, ama o başlangıçtaki rahatlığı ve ortak özelliği olması güzel. ”

O şunları ekledi: “Birinin arkadaşlarının kim olduğunu bilmek, size gerçekte kim olduklarını daha iyi bir fikir verir. Karşılıklı tanıdıklarınız yanınızda olmadığın insanlarsa, bunun tam tersi bir etki yaratabilir. ”

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin Badoo.com ile Hiçbir ilgi ve alakası bulunmamaktadır, ihlal edildiğini düşünülen içerik ve fotoğraflar için, iletişim kısmından bize bildirim gönderebilirsiniz. This site is nothing to do with Badoo.com.