İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Badoo Online Sohbet ve Arkadaşlık Uygulaması: Yeni Başlayanlar İçin Rehber

Badoo kaydınızı tamamladıktan sonra , artık sohbet ve sosyal ağda oturum açmaya ve yeni tarihler ve arkadaşlarla tanışmaya hazırsınız. Uygulama, diğer seçenekler arasında , ücretsiz Badoo hesabınızı kullanarak, Facebook veya Twitter aracılığıyla giriş yapmak için birkaç farklı yol sunar.

01
6
Badoo Giriş Yap
Kötü Sosyal Ağ ve Arkadaşlık Uygulaması
Badoo sosyal ağ ve arkadaşlık uygulaması yeni arkadaşlar bulun !. Badoo
Başlamak için Badoo ana sayfasına gidin ve sayfanın sağ tarafındaki “Giriş yap Badoo” kutusunu bulun.

Bir Badoo hesabınız varsa, sağlanan ilk alana hesap e-posta adresinizi girin.
Şifrenizi ikinci alana yazın.
Bir Badoo hesabınız yoksa, oturum açmak için birkaç seçeneğiniz vardır. Bir tanesi, giriş bilgilerini kullanarak, Badoo’nun ziyaretinizi doğrulamak için kullanabileceği diğer hesaplara giriş yapmaktır. Örneğin, kullanıcı adınızı ve şifrenizi bu ağlardan birinde oturum açmak için giriş sayfasındaki Facebook veya Twitter düğmelerini tıklayabilirsiniz. Her iki seçeneğe tıkladığınızda, oturum açma bilgilerinizi girmenizi isteyen bir pencere görünecektir. Kullanabileceğiniz diğer girişler MSN hesabınız veya Rusça e-posta servis sağlayıcısı Mail.ru adresinde bir hesaptır . Tüm seçenekleri görmek için giriş kutusundaki “…” menüsünü tıklayın. Alternatif olarak, giriş kutusunun üstünde, ekranın sağ üst tarafındaki “Üye Değil? Hesap oluştur” seçeneğini tıklayarak yeni bir hesap oluşturmayı da seçebilirsiniz.
Gelecekteki ziyaretlere kolay erişim için “Beni hatırla” onay kutusunu işaretleyin.
Yeşil’i tıklayın “Beni giriş yap!” Devam etmek için
Unutmayın ki, “Beni hatırla” özelliği, şifrenizi gelecekte sizi gelecekteki ziyaretlerinizde otomatik olarak giriş yapmak için saklar. Bir bilgisayarı, özellikle bir okul veya kütüphane gibi halka açık bir yerde paylaşırsanız bu tavsiye edilmez. Hesabınız, Badoo’yu sizden sonra ziyaret ediyorlarsa, o bilgisayardaki diğer kullanıcılar tarafından tehlikeye atılabilir.

Mobil Cihazda Badoo’ya Nasıl Giriş Yapılır
Uygulamayı açmak için ana ekranınızdaki Badoo simgesine dokunun.
Bir Badoo hesabınız varsa, hoşgeldiniz ekranında “Diğer seçenekler” düğmesine dokunun.
“Badoo’ya giriş yap” a hafifçe vurun
Mobil cihazınıza kaydolduysanız, e-posta adresiniz veya telefon numaranız olan kullanıcı adınızı girin.
Şifrenizi ikinci alana giriniz.
Mavi “Oturum Aç” düğmesine dokunun
Alternatif olarak, Facebook kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Karşılama ekranında “Facebook ile giriş yap” düğmesine dokunmanız yeterlidir. Daha sonra Facebook hesabınızın giriş bilgilerini girmek için bir sayfa ile birlikte sunulacak. Bir bilgisayardan giriş yaparken Twitter ve MSN gibi farklı ağların kullanabileceği çeşitli seçenekler olsa da, mobilde yalnızca iki seçeneğiniz vardır: bir Badoo hesabı kullanarak giriş yapın veya bir Facebook hesabı kullanarak giriş yapın.
Bir Badoo hesabınız yoksa ve bir tane oluşturmak istiyorsanız, mobil karşılama ekranından kolayca yapılabilir. Gri “Diğer seçenekler” düğmesine dokunun, ardından “Hesap oluştur” u seçin. Yeni bir hesap oluşturmak için gereken bilgileri girmek için talimatları izleyin.
Badoo Şifrenizi mi unuttunuz?
Oturum açmaya çalıştıysanız ve hesabınıza erişemiyorsanız, şifrenizi yanlış girmiş veya doğru şifreyi unutmuş olabilirsiniz. “Şifremi unuttum” u tıklamak veya tıklamak Badoo giriş ekranından bağlantı, yeni bir şifre oluşturabileceğiniz yeni bir pencere açacaktır.

02
6
Badoo Profilinizi Doldurun
Badoo kullanıcısının Profili
Ekran Görüntüsü Nezaket, 2012 © Badoo
Badoo’ya giriş yaptıktan sonra , profilinizi doldurmak ilk önceliğinize dönüşmelidir. Siteyi yeni arkadaşlar veya tarihlerle buluşturmak için kullanıyor olsanız, en başarılı üyeler fotoğraflarla, ilgi alanlarıyla ve kendinizle ilgili bilgilerle tam bir profil buldu ve yeni biriyle tanışma olasılığını artıracaktır.

Kişisel Badoo profili (mayın yukarıda gösterilmektedir) ekranın üst kısmındaki menü çubuğunda bulunan avatar simgesi aracılığıyla ulaşılabilir.

Badoo Profilinde Ne Var?
Profiliniz, iyi bir ilk izlenim yaratmak için en iyi fırsattır. Fotoğraflara ve videolara ek olarak, ilgili ilgi alanlarına sahip kişilerle tanışmak isteyen diğer kişilerle zengin bilgi paylaşma fırsatına sahip olursunuz.

İş ve Eğitim : Eğitim geçmişiniz ve iş geçmişiniz hakkında bazı detaylar eklemek, benzer fikirlere sahip yeni arkadaşlar edinmenize yardımcı olacaktır.
Yer: “Profil” ve “Fotoğraf ve Videolar” sekmelerinin altında, bulunduğunuz yeri değiştirebileceğiniz veya şehir alanınızı gösteren bir harita oluşturabileceğiniz bir bağlantı mevcuttur.
Buradayım : Bu alanda üç seçenek arasından seçim yapma şansınız var: ‘Yeni arkadaşlar edinin, “Sohbet” veya “Tarih”.
İlgi . Hobileri, favori müzik türlerini, filmleri ve diğer ilgi alanlarını eklemek, insanların kim olduğunuzu bilmesini sağlamak için harika bir yoldur. Sağlanan metin alanına ilgi alanlarınızı girin veya Badoo tarafından sağlanan seçeneklerden bazılarını görüntülemek ve seçmek için “Listeden seç” i seçin.
Kişisel Bilgiler . İleriye doğru, bunlar çoğu insanın bilmeye ilgi duyduğu genel bilgi parçalarıdır:
ilişki durumu
cinsellik
Görünüm
Yaşam düzenlemeleri
çocuklar
Sigara içme tercihi
İçme Tercihi
Diller : Bu bölüm konuştuğunuz dili girmeniz içindir.

03
6
Badoo Profilinize Fotoğraf Ekleme
Badoo Resimleri
Ekran Görüntüsü Nezaket, 2012 © Badoo
En çok görüntülenen Badoo profilleri tipik olarak en fazla fotoğrafa sahip olanlardır. Site, resimleri hesabınıza yüklemek veya içe aktarmak için dört farklı yol sunmaktadır. “Fotoğraf ve Videolar” sekmesini tıklayın ve ardından resimlerinizi eklemeye ve Badoo’da yeni arkadaşlarınıza ve romantik ortaklarınıza bağlanmaya başlamak için aşağıdaki talimatları izleyin.

Lütfen sitenin sadece 128 MB’ın altındaki JPG ve PNG dosyalarını desteklediğini unutmayın.

Badoo’ya Fotoğraf Yükleme
Ekranın sol üst köşesindeki fotoğrafınızı tıklayarak profilinizi açın
Fotoğraf seçeneklerini açmak için mavi “Fotoğraf ekle” düğmesine tıklayın (mobilde resim ve video eklemek için düğmenin aynısı geçerlidir)
Bir bilgisayar kullanıyorsanız ve bir sabit sürücüden fotoğraf yüklemek istiyorsanız “Bilgisayarınızdan fotoğraf yükle” seçeneğini belirleyin. Alternatif olarak, Badoo ayrıca Instagram, Facebook veya Google+ hesabınızdaki fotoğraflara erişim seçeneği sunar. Uygun sosyal ağa tıklayın ve hesabınıza erişmek için giriş bilgilerinizi girmeye hazır olun. (Not: Mobil cihazda, fotoğraf makinenizden veya Facebook veya Instagram hesabınızdan fotoğraf yükleyebilirsiniz.)
Yüklemek istediğiniz fotoğraflara göz atın ve seçin.
Fotoğrafı yüklemek için “Aç” a tıklayın.

04
6
Badoo’da Nasıl Aramalı?
Badoo
Badoo uygulamasında “People Nearby” ı seçerek yeni arkadaşlar aramak çok kolay. Badoo
Badoo’da kadın veya erkek arayanlar olsun , bu sohbet ve sosyal ağ uygulamasında arama yapmak çok kolay. Yeni arkadaşlar ve potansiyel tarihler bulmaya başlamak için, ekranın sol tarafında (bir bilgisayarda) veya ana menüde (mobilde) “Kişiler Yakınlarda” bağlantısını tıklayın. Bir bilgisayarda, ekranın sağ üst tarafındaki “filtre simgesine” tıklayarak sonuçlarınızı daha da filtreleyebilirsiniz. Ardından, ne tür arkadaşlarla tanışmak istediğinizi seçerek aramanızı düzenleyebilirsiniz ( yaş, cinsiyet ve mesafenin yanı sıra yeni arkadaşlar, sohbet ya da tarihler yapın.

05
6
Badoo’da Encounters Oyna
Badoo
Yeni insanlarla tanışmak için Badoo’da “Karşılaşmalar” ı oynayın. Badoo
Hot-or Not stili Badoo oyunu “Encounters” ile kullanıcılar, olası arkadaşlarının veya romantik arkadaşlıkların fotoğraflarını ve profil bilgilerini flip-book stil hızıyla görüntüleyebilir.

Altında ek bir fotoğraf galerisi (bir kullanıcının kaç fotoğrafa yüklendiğine bağlı olarak) ile birlikte bir fotoğraf görüntülenir. Kullanıcılar, kişiyle tanışmak istediklerini göstermek için kalp simgesini veya “hayır” ı belirtmek için çapraz simgesini tıklayabilir. ”

06
6
Badoo Kişileri ile Anlık İleti Nasıl Yapılır
Badoo Sohbet
Ekran Görüntüsü Nezaket, 2012 © Badoo
Başka bir Badoo kullanıcısı profilini ziyaret ettiğinizde, onları favorilerinize ekleme, Encounters oyununa bakma ve onlara mesaj gönderme seçeneğiniz vardır.

Bir Badoo kişisiyle yeni bir sohbet başlatmak için, “Sohbet et (veya şimdi)!” Yazan metni bulun. Mobilde bu “Gif gönder ve hemen sohbet et!” Şeklinde görünebilir. Başlamak için bağlantıya tıklayın veya dokunun, ancak önceden uyarılmış halde bulunun. Birileri size daha önce ücretsiz olarak mesaj gönderebilmeniz için bir mesaj göndermeden önce kredi kullanarak bir hediye satın almalısınız. Alternatif olarak, bir bilgisayarda “Yorum bırak” düğmesini tıklayarak ve komutları izleyerek ücretsiz bir gizli yorum bırakabilirsiniz.

Badoo, arkadaşlık veya arkadaşlık için yeni insanlarla tanışmanın harika bir yoludur. Herhangi bir sosyal ağda olduğu gibi, bilmediğiniz insanlara verdiğiniz bilgiler konusunda dikkatli olun. Güvende ol, eğlen ve yeni arkadaşların tadını çıkar!

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin Badoo.com ile Hiçbir ilgi ve alakası bulunmamaktadır, ihlal edildiğini düşünülen içerik ve fotoğraflar için, iletişim kısmından bize bildirim gönderebilirsiniz. This site is nothing to do with Badoo.com.