İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Badoo Süper Güçlerin Faydaları

Yeni arkadaşlar ve potansiyel tarihlerle tanışmak Badoo’da ücretsizdir , ancak sosyal ağın 313 milyon kullanıcısı arasında sizi öne çıkaracak bir dizi üstün özellik olduğunu biliyor muydunuz?

Süper Güçler, kullanıcıların sizin gibi varlıklarını vurgulamalarına ve yalnızca standart profillerden daha fazla dikkat çekmenize yardımcı olur. Ancak, bunları kullanabilmek için kullanıcıların masaüstü, Android veya iPhone cihazlarıyla Badoo kredisi satın alarak veya kazanarak güçlerini aktive etmeleri gerekmektedir .

Süper Güçler insanlarla daha hızlı tanışmanıza yardımcı olur. Super Powers’a abone olarak, Görünmez Mod, Son oylamalarınızı geri alma ve daha pek çok şey dahil olmak üzere sunulan tüm ekstra özelliklerden tam olarak yararlanabilirsiniz. Yeni üyelere ücretsiz Süper Güçler kayıt olduktan sonra birkaç günlüğüne verilir (bu yüzden zaten bir hesabınız yoksa buraya kaydolun!) Ve ardından bir, üç, altı veya on iki aylık aboneliklerde satın alınabilir.

Süper Güçlerinizi etkinleştirdiğinizde bekleyebileceğiniz bazı değerli avantajlar şunlardır:

Artan Görünürlük
100 Badoo kredisi için, kullanıcılar fotoğraflarını ekranın üst kısmında görülen “Spotlight” paneline ekleyebilir ve ücretli kullanıcıların fotoğraflarını çekebilir, “Encounters” oyununda daha sık gösterilebilir veya aramada en üst noktaya yükselebilir Sonuçlar.

Sizinle Tanışmak İsteyen Bakın
Karşılaşmalar oyununda “Evet” veya “Belki” oyu veren Badoo kullanıcıları için, Süper Güçlerini aktive etmedikçe kimlikleri bir sır olarak kalacaktır. Kimin ilgisini çekeceğini tahmin etme.

Kişiler Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın
Karşılaşmalar oyununu oynarken, Süper Güçleri etkinleştirmiş olan kullanıcılar, normal kullanıcılar için mevcut olmayan profil bilgilerini görüntüleyebilir.

Etrafında Asılı Değil
Hiç Badoo kullanıcısına veya başka bir sosyal ya da arkadaşlık sitesine mesaj yolladım ve notunu aldıklarını bilmiyor muydunuz? Süper Güçler etkinken, kullanıcıların postanızı okuyup okumadıklarını ve zamanınızı potansiyel bir maçta harcayabileceğiniz konusunda size geri bildirim verip vermediklerini öğreneceksiniz.

Popüler Kullanıcılar ile Özel Erişim
Badoo’nun en popüler kullanıcılarıyla konuşmak için listenin en üstüne gidin ve sosyal ağın normal üyeleri tarafından beğenilmeyen özel erişimden yararlanın .

Diğer Haberciler Arasında Öne Çıkmak
Süper Güç kullanıcıları, mesajlarının her zaman ödenmemiş üyelerin iletilerinin üzerinde görüneceği bilgisini kullanır. Bu da, ilk önce göreceğiniz anlamına gelir. Her zaman potansiyel bir maçın veya arkadaşın önünde olmanızı sağlamak için harika bir yol.

Gelişmiş Profil Arama
Ücretsiz arama işlevinin aksine, Badoo Super Powers kullanıcıları, tam olarak aradığınız şeyle eşleşen ve bir sonraki tarihe veya sosyal gezinize yaklaşan kişileri bulmaya yardımcı olmak için daha derin ve daha kişiselleştirilmiş bir aramanın keyfini çıkarır.

Profilleri Gizlice Görüntüle
Bilmeden başka bir üyenin profiline göz atmak ister misin? Sadece Badoo hesabında etkinleştirilmiş Süper Güçler’e sahip olanlar için görünmez modda potansiyel eşleşmeleri gizlice kontrol edebilirsiniz .

Profil Kaplamaları
Ücretli aboneler için özel profil cilt ve diğer kişiselleştirme özellikleri ile öne çıkın.

Yeni Üye Uyarıları
Badoo’da yeni insanlarla ilgili bildirimler alın ve dünyanın geri kalanından önce onları sosyal ağa kabul eden ilk kişi olun . İyi bir ilk izlenim yaratmak için harika bir yol.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin Badoo.com ile Hiçbir ilgi ve alakası bulunmamaktadır, ihlal edildiğini düşünülen içerik ve fotoğraflar için, iletişim kısmından bize bildirim gönderebilirsiniz. This site is nothing to do with Badoo.com.