İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İPhone için Badoo’yu İndirin

Badoo’yu App Store’da bulun
İPhone için Badoo Chat indirin
Ekran Görüntüsü Nezaket, 2012 © Badoo
Arkadaşlarınız veya arkadaşlarınız için insanları bir araya getirmek için oluşturulmuş, iPhone için Badoo , sosyal ağ hissi ile heyecan verici, anlık mesajlaşma merkezli bir uygulamadır. Binlerce yerel profilden arama yapın ve bir gece geçirmek isteyen tüm Badoo kız ve erkek çocuklarına göz atın, benzer ilgi alanlarına sahip yeni arkadaşlarla bağlantı kurun veya rastgele biriyle sohbet edin. Seçim senin.

Daha fazla arkadaşınızla buluşmak ve aktivite ortakları, tarihler ve aşk için daha iyi eşleşmeler elde etmek için Badoo Süper Güçlerinizi etkinleştirin .

İPhone Uygulaması için Badoo Nasıl İndirilir
Başlamadan önce, Badoo uygulamasını iPhone veya iPod Touch’ınıza indirmek için aşağıdaki adımları takip ederek bu adımları izleyin:

Cihazınızdaki App Store’u bulun.
Arama çubuğuna (üstte bulunan alana) dokunun ve ” Badoo ” yazın .
Yukarıda gösterildiği gibi uygun uygulamaya tıklayın.
Mavi “Serbest” düğmesini tıklayın.
İndirmeye başlamak için bir sonraki ekrandan yeşil “Install App” düğmesine basın.
İPhone Sistem Gereksinimleri için Badoo
Başlamadan önce iPhone veya iPod Touch cihazınızın aşağıdaki gereksinimleri karşıladığından emin olun, aksi takdirde bu uygulamayı kullanamazsınız:

11,1 MB boş alan var
iOS 4.0 veya üstü
WiFi veya Mobil Web erişimi
Badoo veya Facebook hesabı

02
of 08
İPhone’unuzdaki Badoo’yu, iPod Touch Aygıtını Başlatın
İPhone için Badoo
Ekran Görüntüsü Nezaket, 2012 © Badoo.
Badoo yüklemeyi tamamladıktan sonra , uygulama yazılımını iPhone’unuzda çalıştırabilirsiniz. iPod Touch veya iPad cihazının. Uygulamanın simgesi, yukarıda gösterildiği gibi küçük bir “b” harfi olan turuncu bir simge olarak görünür. İPhone için Badoo’yu başlatmak için simgeye tıklayın.

İPhone için Badoo’daki Konumunuzu Paylaşın
Badoo Geçerli Konum
Ekran Görüntüsü Nezaket, 2012 © Badoo
İPhone için Badoo’yu ilk kez başlattıktan sonra , bu uygulamayı kullanırken konum paylaşımına izin vermenizi veya devre dışı bırakmanızı isteyen bir iletişim kutusu görünecektir. Uyarı okuyacaktır:

“Badoo” Geçerli Konumunuzu Kullanmak İster

Uygulamanın kullanımdayken konumunuzu kullanmasına izin vermek için “Tamam” ı veya geçerli konumunuza erişimi reddetmek için “İzin Verme” yi tıklayın. En iyi sonuç için, uygulamanın yerel cihazlarını mobil cihazlardan bulmak için “Kullanıcıların Yakınları” özelliğini kullanmak isteyen kullanıcılar, geçerli konuma izin vermelidir.

Ancak, daha sonra arama işlevinde şehir ve eyaleti girerek konum paylaşımını etkinleştirmeden bölgenizdeki kişilerin genel bir listesini bulabilirsiniz.

04
of 08
İPhone, iPod Aygıtlarında Badoo için Push Bildirimlerini Devre Dışı Bırak, Devre Dışı Bırak

Ekran Görüntüsü Nezaket, 2012 © Badoo
Ardından, iPhone’da Badoo’ya yönelik push bildirimlerine izin vermenizi veya devre dışı bırakmanızı isteyen bir iletişim kutusu görünecektir . Push bildirimleri ile, kullanıcılar uygulama kapalı olsa bile yeni mesajların bildirimini alabilirler. Badoo’dan çıkış yaptığınızda bu işe yaramayacak. Bildirimlere izin vermek için “Tamam” a veya teslimatı engellemek için “İzin Verme” ye basın.

Bildirimleri Devre Dışı Bırakma, Devre Dışı Bırakma Bildirimi
iletme konusunda fikrini değiştiren Badoo kullanıcıları, ayarlarını değiştirebilir. Bu uyarıları etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için şu kolay adımları izleyin:

Bulun, cihazınızdaki “Ayarlar” simgesini tıklayın.
Menüden “Bildirimler” i tıklayın.
Uygulamalar menüsünden ilerleyip “Badoo” tuşuna basın.
Etkinleştirmek için “Açık” veya “Kapalı” yı tıklayın, push bildirimlerini devre dışı bırakın .
Kullanıcılar, kilit ekranından (yani, iPhone veya iPod Touch kilitlendiğinde) ve bu menüden daha fazlası görüntülenebilirlerse de uyarı stilini seçebilirler.

05
of 08
İPhone için Badoo’ya hoş geldiniz

Ekran Görüntüsü Nezaket, 2012 © Badoo
Badoo iPhone için ana ekran, yukarıda gösterildiği gibi, hesabınızı kullanarak özelliği özelliğinden gezinmek olacaktır yoludur. Her simge, her birinin kendine özgü eylemi veya etkinliğine sahip yeni bir özellik ekranı açar.

Herhangi bir sayfadan ana ekrana dönmek için ev simgesini bulun.

06
of 08
İPhone için Badoo’ya Nasıl Giriş Yapılır

Ekran Görüntüsü Nezaket, 2012 © Badoo
Gönderen Badoo ana ekranında, “Profil” ikonuna basın ve diyalog kutusu ya Facebook kimlik doğrulama veya kendi Badoo hesabınızı kullanarak giriş yapmalarını isteyen görünecektir. Üçüncü bir seçenek, kullanıcıları Badoo kayıt formuna götürür .

Facebook ile Giriş
Yapma Facebook kimlik doğrulamasını kullanarak Badoo’ya giriş yapmak için, devam etmek için ” Facebook’u Kullan ” düğmesini tıklayın. Web tarayıcınız, daha önce giriş yapmadıysanız Facebook’ta oturum açmanızı isteyecektir. Facebook’taki Badoo uygulaması için bir ekran görünecektir. Oturum açmak için sağ üst köşedeki mavi “İzin Ver” düğmesini bulun.

Bir Badoo Hesabı ile Nasıl Giriş Yapılır?
e-postanız ve şifrenizle giriş yapmak için “Badoo Hesabını Kullan” düğmesine tıklayın. QWERTY dokunmatik ekran klavyenizi etkinleştirmek için kullanıcı metin alanına tıklayın ve e-postanızı bir bütün olarak girin, ardından belirlenen alanda şifrenizi girin. Devam etmek için mavi “Oturum Aç” düğmesine tıklayın.

Badoo hesap şifrenizi unuttuysanız, gümüşü “Şifremi unuttum” u tıklayın. sohbet hesabınıza tekrar erişim sağlamak için uyarıları izleyin.

07
of 08
İPhone, iPod Touch ve iPad Cihazlarında Badoo Kayıt

Ekran Görüntüsü Nezaket, 2012 © Badoo
Mobil sitenin kullanıcılarından farklı olarak, doğrudan iPhone ve iPod Touch uygulamasından Badoo kaydına izin verilir. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için ana menüden “Profil” simgesini tıklayın ve “Yeni hesap oluştur” başlıklı düğmeyi seçin.

Ardından, sağlanan bilgileri aşağıdaki alana girin:

E
isim
Doğum günü
Cinsiyet (erkekler için mavi simge, kadınlar için pembe simge)
Arıyorum (erkekler için mavi simge, kadınlar için pembe simge veya ikisi de)
Tamamlandığında, mavi “Kaydol!” iPhone için Badoo kullanmaya devam etmek için

08
of 08
Badoo’dan Nasıl Çıkış Yapılır

Çoğu uygulamada olduğu gibi , iPhone veya iPod Touch’ınızda Badoo’dan çıkış yapmanız gereken durumlar olacaktır . Ne yazık ki, bu seçeneği bulmak yeni başlayanlar için biraz zor. Badoo’dan çıkış yapmak ve bir kez daha giriş yapana kadar mesaj almayı engellemek için:

Ana ekrandan “Profil” simgesini tıklayın.
“Hesap” a gidin ve tıklayın.
Devam etmek için gümüş “Oturumu Kapat” düğmesini tıklayın.
Bu talimatlar, uygulamaya giriş yapmak için bir Badoo hesabı veya Facebook kimlik doğrulaması kullansanız da aynıdır.

Neden Badoo’dan Çıkış Yapamıyorum?
Daha önce Badoo’yu hiç imzalamadıysanız, yukarıdaki talimatlar iki adımlık bir adım daha ileriye götürecektir. “Hesap” ı tıkladığınızda, şifrenizi değiştireceğiniz dosya e-posta adresinize bir e-posta göndermeniz istenecektir. Bu şifre, uygulamanın gelecekteki tüm oturumları için kullanılacaktır.

Devam etmek için mavi “Şifreyi al” düğmesini tıklayın.
E-postanızı kontrol edin ve talimatları izleyin.
Uygulamaya dönün, “Hesap” sayfasını yeniden başlatın.
Devam etmek için gümüş “Oturumu Kapat” düğmesini tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin Badoo.com ile Hiçbir ilgi ve alakası bulunmamaktadır, ihlal edildiğini düşünülen içerik ve fotoğraflar için, iletişim kısmından bize bildirim gönderebilirsiniz. This site is nothing to do with Badoo.com.