İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mobil Web için Badoo

07
Badoo’da oturum aç
Badoo Mobile Giriş Yapın
Ekran Görüntüsü Nezaket, 2012 © Badoo
Cihazınıza oda kaydetmek veya mobil internet erişimine sahip eski bir telefon kullanmak isterseniz, Badoo’nun mobil web sitesi, uygulamalarını indirmeden yeni insanlarla tanışmanın harika bir yoludur.

Badoo için mobil uygulaması Windows Phone, iOS ve Android ile çalışırken, mobil web sitesi için çalışan herhangi ve tüm bu kadar uzun zaman web sayfası yükleyebilir olarak tabletler ve telefonlar.

Badoo’ya kayıt olduktan sonra , yeni arkadaşlarla sohbet etmeye başlamak için mobil web sitesinde oturum açmaya hazır olacaksınız.

Mobil Web için Badoo’ya Nasıl Giriş Yapılır
Telefonunuzu veya akıllı cihazınızı alın ve sohbet etmeye başlamak için şu kolay talimatları izleyin:

Mobil web tarayıcınızı açın .
Https://www.badoo.gen.tr adresine gidin veya URL’ye dokunun .
Giriş yapın Facebook ile devam düğme veya tercih Diğer seçenekler Google’da ya da Badoo hesabını yaparken kullandığınız e-posta adresi ile oturum.
Oturum açmada zorluk yaşıyorsanız, e-posta adresinizi veya şifrenizi yanlış yazmış olabilirsiniz. Dokunun bir hesabınız Zaten? ve daha sonra Şifremi unuttum giriş veya şifreyi seçin? İstekleri takip ederek hesap şifrenizi sıfırlamak için bağlantı.

02
07
Mobil Web için Badoo’daki Özellikler
Badoo Mobil Web Ana Ekranı
Ekran Görüntüsü Nezaket, 2012 © Badoo
Badoo’nun mobil web sitesine giriş yaptığınızda, sohbet ve sosyal ağ hizmetinde kullanabileceğiniz çeşitli özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Çoğu özellik, web sitesi ve akıllı telefon uygulamaları ile aynı şekilde çalışır, diğerleri ise eski cep telefonları için basitleştirilmiştir.

İşte mobil web sitesindeki Badoo ana ekranının hızlı bir açıklaması:

Yakında İnsanlar . Buna dokunarak yakındaki tüm Badoo üyelerini ve aradığınız belirli arkadaş veya tarih türlerini bulmak için arama filtrelerini görmenizi sağlar.
Karşılaşmalar . Karşılaşmalar oyunu, herhangi bir kullanıcıyı reddetmek ya da kabul etmek için sola ya da sağa kaydırabileceğiniz heyecan verici, Hot-and-Not-tarzlı bir ortamda hızlı bir şekilde yerel kullanıcılara göz atmanın eğlenceli bir yoludur. Ayrıca, kullanıcının fotoğraflarını görmek için yukarı ve aşağı kaydırabilirsiniz.
Profil . Bu, seninle Badoo topluluğunun geri kalanı arasındaki ilk temas noktası. En iyi ilk izlenimi vermek ve yeni insanlarla tanışmak için profilinizi ve bilgilerinizi içeren profilinizi doldurun.
Mesajlar . Bu klasör, gelen ve okunan mesajlarınızın silinene kadar saklandığı yerdir.
Ziyaretçi . Profilinize kimlerin göz attığını görmek için bu listeye göz atın. Arkadaşlık, arkadaşlık ve aktiviteler için olası karşılaşmaları karşılamanın harika bir yolu.
Senin gibi . Karşılaşmalar oyununu seçmek istediğinizde, onları silene kadar bu listeye yerleştirilir.
Beğendin . Encounters oyununda sizi kimin sevdiğini görmek ister misiniz? Süper Powers etkinse , bu liste en son beğenilerinizi gösterir .
Karşılıklı . Siz ve bir başka Badoo kullanıcısının birbirinden hoşlandığı durumlarda, her ikisinin de Karşılıklı listesinde görüneceksiniz. Bu listede bir eşleşme bulursanız, iyi bir platonik veya romantik ilişki kurma şansınız daha iyidir.
Engellenen Kullanıcılar . Sizinle iletişim kimlerin engellendiğini görmek ister misiniz? Bu liste, gelecekte sizinle iletişim kurmayı seçmediğiniz kişileri size gösterecektir.

03
07
Mobil Web için Badoo Profili Nasıl Kullanılır
Mobil Web Profili için Badoo
Ekran Görüntüsü Nezaket, 2012 © Badoo
Mobil Web profili için Badoo, diğer kullanıcıların sizi, ilgi alanlarınızı, fotoğraflarınızı ve daha fazlasını görüntüleyeceği yerlerdir. Profil sahibi için, fotoğraf yönetiminin merkezi ve Badoo’dan çıkış yapabileceğiniz bir yer.

Badoo profilinizi nasıl tamamlayabilirsiniz?
Tam bir profil, bu ve diğer sohbet veya sosyal ağ hizmetlerinde yeni arkadaşlar ve tarihlerle tanışmak için daha fazla fırsat sağlar. Profilinizi değiştirmek ve tamamlamak için her bölüme dokunun:

Temel bilgi : Yaşınızı ve isminizi görüntülenmesini istediğiniz şekilde ayarlayın. Bu alan aynı zamanda iş ve eğitim bilgileriniz içindir.
Sizin hakkınızda : Bu alanda kullanıcılar, kendileriyle ilgili birkaç kelime, neye benzedikleri, çocuk sahibi olup olmadıkları ve / veya çocuk istemek, dil, içme, ilişkiler, cinsellik, sigara içme gibi çeşitli konularda daha fazla kişisel bilgiyi paylaşabilirler. vb.
İlgi Alanları : İlgi alanlarınızı ekleyin, böylece potansiyel arkadaşlarınız ve tarihleriniz ne yaptığınızı bilir. Burada bazı kategoriler müzik, TV ve filmler, seyahat, hobiler, kitaplar ve daha fazlasını içerir.
Profilden, ek özellikleri etkinleştirmek için Süper Yetkiler’i etkinleştirebilir veya Badoo Kredilerini satın alabilirsiniz .

Badoo Profilinize Fotoğraf Ekleme
Alttan fotoğraflar menüye dokunun profilinize yeni fotoğraf ve görüntüleri ekleyin ve sonra için fotoğraf ekleyin

Badoo Hesabınızı Nasıl Çıkış veya Silme
Badoo hesabınızı tamamen kaldırmak için profilinize gidin ve ardından Ayarlar> Hesap> Hesabı sil’i seçin .

Sadece imzalamak isterseniz, aynı Hesap sayfasına erişin ancak Çıkış’ı seçin .

04
07
Badoo Arama Nasıl Kullanılır?
Badoo Mobil Web için Arama
Ekran Görüntüsü Nezaket, 2012 © Badoo
Mobil Web için Badoo’da, “Kişileri yakınınızdaki” özelliği, yeni arkadaşlarınızı ve olası tarihleri ​​mobil web tarayıcınız aracılığıyla aramanın bir yoludur.

Bağlantıya ilk dokunduğunuzda, mevcut konumunuza en yakın üyelerle bir ekran görürsünüz. Ancak, sonuçları diğer şehirlerden, erkeklerden veya kadınlardan (veya her ikisinden), çevrimiçi veya yeni kullanıcılardan (veya her ikisinden) ve herhangi bir yaş aralığındaki kişilerden göstermek için sonuçları filtreleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek, fotoğraflarını görmek için kullanıcının profil sayfasını ziyaret etmek için herhangi bir fotoğrafa dokunun.

05
07
Badoo Mobile Web Sitesindeki Karşılaşmalar Oyunu
Mobil Web Buluşmaları Oyunu için Badoo
Ekran Görüntüsü Nezaket, 2012 © Badoo
Mobil web sitesindeki Badoo aramalarının ötesinde, Karşılaşmalar “oyun” yeni arkadaşlar ve tarihler, etkinlik ortakları ve sohbet edebilecek kişilerle tanışmanın harika bir yoludur. Diğer Badoo kullanıcılarının profillerine göz atmanızı, hızlı bir şekilde onları kabul etmenizi veya reddetmenizi sağlayan Hot-or-Style stili bir araçtır.

Karşılaşmalar Nasıl Kullanılır?
Yeni insanlarla tanışmaya hemen başlamak için, uygulamanızın ana ekranından Karşılaşmalar simgesine dokunun.

İlk Karşılaşmaya göz atın, ek fotoğrafları görmek için yukarı ve aşağı doğru hızlıca kaydırın (varsa).
“Hakkımda” bölümü, çalışma ve eğitim bilgileri, ilgi alanları vb. Dahil olmak üzere, onlar hakkında daha fazla bilgi görüntülemek için herhangi bir kullanıcının altındaki alana dokunun.
Karar vermek. Onlarla tanışmak ister misin? Reddetmek için X düğmesine basın veya sola kaydırın veya tersi yönde hareket edin ve sağa kaydırın veya kabul etmek için kalbe basın.
Bir sonraki Karşılaşman otomatik olarak yüklenecek.
Karşılaşmalar oyununu oynamak için istediğiniz kadar bu adımları tekrarlayın.
06
07
Mobil Web’de Badoo Mesajları Nasıl Kullanılır
Badoo mobil web mesajları
Ekran Görüntüsü Nezaket, 2012 © Badoo
Badoo’nun mobil web’deki mesajların kontrol edilmesi basittir. Gelen kutunuza erişmek için ana ekrandan mesajlar bağlantısına basın. Bir konuşma balonu gibi görünen küçük ikon.

Gelen ve gönderilen tüm iletilerin silinip silinene kadar iletildiği ve saklandığı gelen kutusudır.

Badoo’da bir mesaj nasıl açılır
Size anlık mesaj gönderen biriyle sohbet etmek için mesaja basın. Artık onlarla bir tartışma var, fotoğraf gönder, vb.

Badoo’da Bir Mesaj Nasıl Silinir?
Gelen kutunuzdan bir mesajı kaldırmak için Düzenle bağlantısına dokunun ve ardından silmek istediğiniz mesajların yanındaki onay kutularını seçin. Gelen kutunuzdan kaldırmak için kırmızı Sil düğmesini kullanın.

07
07
Mobil Web için Badoo’da Profili Ziyaretçiler
Mobile Web Sitesinde Badoo Ziyaretçi
Ekran Görüntüsü Nezaket, 2012 © Badoo
Badoo profilinizi ziyaret edenleri, mesajlar bölümüne girip menüye ve ardından Ziyaretleri seçerek görebilirsiniz .

Bu, sizi gören ancak mesaj göndermeye veya mesaj göndermeye çalışma şansı bulamayan üyeler için harika bir fırsat. Onları buradan takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin Badoo.com ile Hiçbir ilgi ve alakası bulunmamaktadır, ihlal edildiğini düşünülen içerik ve fotoğraflar için, iletişim kısmından bize bildirim gönderebilirsiniz. This site is nothing to do with Badoo.com.